ENABLING THE DIGITAL WORLD

Üdvözöljük az ASMPT-nél. Nálunk egyenes út vezet a digitális korszakba. Világszerte 12 000 alkalmazottal az elektronikai ipar technológiai folyamatokért felelős partnere vagyunk, és az innovatív automatizálási stratégiák lüktetésén tartjuk a kezünket.

Intelligens megoldásainknak köszönhetően szenvedélyes csapataink folyamatosan megkérdőjelezik a technika jelen állapotát, ezáltal új standardokat állítanak fel az okostelefonok, számítógépek, hálózatok, autonóm járművek, intelligens gépek, valamint a legmodernebb orvosi és energia-technológiai gyártások terén.

Az integrált intelligens gyár megteremtéséhez vezető utat csak szenvedéllyel és az Önhöz hasonló kíváncsi szakemberekkel lehet megtenni. Csatlakozzon hozzánk, és Ön is részesülhet egy olyan vállalati kultúrából, amelyben az Ön ötletei nemcsak teret kapnak a kibontakozásra és megbecsülést, hanem optimális megoldásokká is válnak.

Ezt minden nap érezni fogja a szakmai pályafutása során.

Alakítsa Velünk a jövő elektronikai gyártási és automatizálási trendjeit, mint

Termelési asszisztens

Az ASMPT Magyarország Kft keresi új munkatársát Termelési asszisztens pozícióban az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák

  • A munkakör fő fókusza a termeléstervezésen van, vagyis felelős az anyagok/alkatrészek rendelkezésre állásáért, a beszállítótól vagy a központi raktárból érkező anyaglehívásokért. Továbbá felelős a saját gyártású alkatrészek rendelkezésre állásáért a gyártáshoz és a szervizeléshez, valamint egyidejűleg az optimalizált készletgazdálkodásért.
  • Felelős a belső gyártási megrendelések önálló megnyitásáért, kiadásárt, priorizálásáért és ellenőrzéséért az SAP-ban a teljes sorozatgyártásra vonatkozóan.
  • Közreműködik a humán és műszaki erőforrások napi rendelkezésre állásának ellenőrzésében és végrehajtásában a következő napok zavartalan termelésének biztosítása érdekében. Eltérések esetén azonnali tájékoztatást küld a gyártástervezésnek.
  • Központi kapcsolattartó a napi termelési megbeszéléseken. Közreműködik a hiányzó tételek eszkalálásában az illetékes vevők felé, valamint a visszajelzések ellenőrzésében és szükség esetén a belső gyártási megrendelések kiigazításában.
  • Kapcsolatot tart a pénzügyi, termelési, számlázási csoportokkal egyeztetés céljából.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (szakirányú végzettség nem elvárt)
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat előny
  • Stabil kommunikációs szintű angol nyelvtudás szükséges (aktív mindennapi használata elvárt)
  • Stabil kommunikációs szintű német nyelvtudás előny (aktív mindennapi használata lehetséges)
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • SAP ismeret előny
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (word, excel)
  • Önállóság, kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Cafeteria juttatás (havi nettó 40 000 Ft)
  • Modern, motiváló munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség

Felkeltettük az érdeklődését ?

Ha jelentkezni szeretne erre a pozícióra, kérjük töltse fel önéletrajzát és motivációs levelét toborzási platformunkra.

Várjuk jelentkezését!

Az Elektronikai
ipar legnagyobb
hardver és softver ellátója
Több mint 2,000
szabadalom
12 000 munkavállaló számos
különböző kultúrából
A vállalatcsoport éves forglama:
2,49 Mrd. US$
Világszerte több
mint 30 országban
counter-image